Vzorky Zdarma na jednom místě.

 Viktor & Rolf Flower Bom

Jak samotný název napovídá, ohromí vás květinový výbuch s mírně orientálním nádechem. Sofistikovaná, smyslná květinová vůně bude slušet ženám, které chtějí být naplněny inspirativní emergií po celý den a tím více večer. Zvláštní tvar flakonu je fascinující, vybroušený jako diamand ve tvaru granátu, luxusní a výbušný jako vůně samotná.

Parfémy Viktor & Rolf | Viktor & Rolf - Viktor & Rolf je amsterdamský módní dům, který založili v roce 1993 Viktor Horsting a Rolf Snoeren. Ti se setkali už při studiích na Akademii umění a designu v Nizozemsku. Jejich první kolekce nazvaná Hyeres, která byla představena v roce 1933 získala pozitivní kritiku a řadu ocenění. První parfém značky Viktor & Rolf nazvaný Flowerbomb pod značkou Viktor & Rolf byl uveden ve spolupráci s L'Oréal v roce 2005. O rok později byl na trh uveden parfém pro muže Antidote. kromě vlastní kolekce spolupracují s řadou známých značek - například Samsonite nebo H & M.

Odkaz ZDE: translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=it&tl=cs&u=http%3A%2F%2Fwww.flowerbomb.it%2Fleiweb%2F

Flower Bomb

 

 

rp21 © 2011-2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode